icon
1 / 1
avatar

nebola si u mojej svokry?my mame taketo od nej kazdu nedelu

28. feb 2015
avatar
marekv
autor

@jurio nebola som, ale ja som chlapec ;)

28. feb 2015
avatar

omg mnaaaaam

28. feb 2015
avatar

@marekv aha prepac som si nevsimla pohlavie

28. feb 2015
avatar

oooo aj ja taku chcem😀

29. máj 2015