icon
1 / 1
avatar

My ho mame a musím povedať ze malého to vôbec nebaví sto ma rok a pol . Dostali sme ho minule Vianoce a zahral sa s ním možno 2 krát . Furt mu ho dávam aké on ho len dohodi..

21. nov 2018
avatar

nie je nase baby sa s nim hrali praveze az okolo 2 rokov a veelmi mu dali zabrat

21. nov 2018
avatar

ja som ho strašne chcela uz pre starsou ale tam sme to presvihli tak mala dostala a zapada prachom..zbytocna blbost predrazena

21. nov 2018
avatar

nie, našu začal baviť okolo 8-9mes. a vyhrala sa s nim veľa .. aj teraz, ma 19mes. si ho vezme a pušťa si pesničky, moja sa s nim .. u nas mal uspach

21. nov 2018
avatar

Malý ho dostal minulý rok (podobného), mal vtedy 8 mesiacov. A hra sa s ním do teraz. Je jedna z najobľúbenejších hračiek .máme aj hrajúci hrniec

21. nov 2018
avatar

My máme aj sestričku, dcérka ich má veľmi rada, aj keď posledne sa nehrá až tak veľmi ale teda sa hrala s nimi riadne ale až po roku...

21. nov 2018
avatar

Aj moju malú začal zaujímať až teraz keď ma 2 roky. Dovtedy bol len odložený. Takže myslím ze v pohode, sa sním ešte veeela obhra😊

21. nov 2018
avatar

My sme ho dostali ked mala dcerka rok a teraz ma tri roky a je v kurze 😂😂😂

21. nov 2018
avatar

To nieje macko ale psik @maria255

21. nov 2018
avatar

Môjho to zaujimalo, mal dva roky a aj staršieho syna.

21. nov 2018
avatar

Môj má 13mesiacov a má ho veľmi rad, má aj takého podobného z Tesca a vždy keď zaspáva tak ich má v postieľke a šťuka šťuka až zaspí. Teraz dostane aj sestričku. Dokonca drobec má aj iné plyšové hračky bez funkcii a na labkách na rukách hľadá tlačítka a stláča či nezačnú hrať. 😊 🤣🤣 u nás veľmi vďačná hračka 🙂

21. nov 2018
avatar

moju vôbec nebavil ani ako rástla, dodnes je v skrini... ale kúpila ho krstná, ja som nemala v úmysle ho ani kupovať..

21. nov 2018
avatar

Ďakujem veľmi pekne baby 🙂

21. nov 2018
avatar

@marticka30 nepredavas ?🙂

21. nov 2018
avatar

@tatianka0000 ja by som ti ho predala ale my ho mame v poľštine 😉

21. nov 2018