Kedze som cvicila pred obedom tak karfiol by ma dostatocne nezasytil . Takze kava a kolacik (kavu si neodpustim z lyz . tr. cukru ...)
Brezovy cukor vraj je lepší ako stéviový
8. feb 2018
@mariamaria88 super vyzerá koláčik vyskúšam
19. jún 2018
Brezovy cukor vraj je lepší ako stéviový
@mariamaria88 super vyzerá koláčik vyskúšam
Kolacik som si vymyslela sama. PIekla som v uzkej zapekacej forme. : Dve vacsie mrkvy postruhat, pridat hrozienka, slanove semiacka, cely mak,(podla chuti), Zmixovala som hrncek ov. vlociek, pridala trosku sody b., odmerku van. proteinu,(kludne aj lyzicku medu pridat este) a asi dve lyzice jogurtu..Pecieme 30 min na 180 st.