icon
3 / 4
avatar

Sama nedycha ,opuch mozgu ...skratka je v kome .Dnes uz 10 deň

9. sep 2010
avatar

@marika17 Krásna bábika moc moc vám držím palčeky a malinkej prajem vela vela síííííl ...a maminke tak isto vela síl musíte bojovať budem na vás myslieť

9. sep 2010
avatar

jééjdanečky, to je hrozné, nech ju dobrý Boh uzdraví, nech sa z nej môžete tešiť, nech vám môže robiť radosť, je krásnučká a určite silná, zaiste to zvládne !

9. sep 2010
avatar

drzim velmi palce malinkej a prajem vela sil malej a vsetkym...

9. sep 2010
avatar

boze moj, to je strasne. lekarov by som iste zabila. baby, drzkajte sa... musi to byt strasne.

9. sep 2010
avatar

aj ja velmi drzim palce nech sa z toho drobcek krasny dostane

9. sep 2010
avatar

neskutocne, co vsetko sa moze stat....velmi drzim palce,nech to mala zvladne a Vam rodicom prajem vela sil, potrebujete ich...

10. sep 2010
avatar

malinká je ako anjelik,strašne vám držím palce,myslím na vás. je mi z toho čo sa vám stalo až zle,mám až zimomriavky.také krásne a veľké bábo a toto dokázať hanba tejto nemocke.

10. sep 2010
avatar

Prajem Vam zo srdca, aby sa stal ten najvacsi zazrak a bolo vsetko ok .... Musite dufat, verit.... vela sil.... !!!

10. sep 2010
avatar

nech vas boh ochranuje..

29. nov 2010