Ja nie som zo zalúžia, tiez tam iba zájdeme, ale majú to tam fakt super a tie rúre na hádzanie kamienkov, som ani nevedela, že tam mám malého, tak sa vyhral 😅
28. aug 2018
Ja nie som zo zalúžia, tiez tam iba zájdeme, ale majú to tam fakt super a tie rúre na hádzanie kamienkov, som ani nevedela, že tam mám malého, tak sa vyhral 😅
Táto fotka mi pripadá že je robená vo veľkom zaslúži, je tak? Pri materskom centre.