Kvet
marta222
autor@andrea2007 neboj, určite bude pekný. Už sa na neho teším, potom sa príď pochváliť 🙂
15. jún 2016
a este som chcela davala si 5 stuhu ci 3,5cm
15. jún 2016
marta222
autor@andrea2007 dávala som 4 cm, či 3,8 to býva.
15. jún 2016
@andrea2007 neboj, určite bude pekný. Už sa na neho teším, potom sa príď pochváliť 🙂
a este som chcela davala si 5 stuhu ci 3,5cm
@andrea2007 dávala som 4 cm, či 3,8 to býva.
joooj nadherny, moj asi ani z dialky taky krasny nebude, ale idem skusit.. :D