Teda ak to je tupperware
13. máj 2021
nemám, ale je tu skupina Tuper, tam Ti dievčatá poradia, kolegyne to majú, chvália si to
13. máj 2021
Ak je to plastový hrniec tak by to malo byt to iste vo mám doma ja. Dá sa tam ryža, voda, premiesa a dáš do mikrovlnky normálne ohrievať kým nie je ryža hotová. Je predné stanovené na koľko stupňov a koľko minút, ale to si už nepamätám lebo to nepoužívam
13. máj 2021
16minut. Davam. A robim od oka. Das si tam aj sol aj korenie ak davas mozes aj cibulu.
13. máj 2021
1 hrncek ryze a jeden a pol hrceka vody, sol, davam 800w a 16 min
13. máj 2021
martina398
autor@lilapa a vodu studenú ci horúcu?
13. máj 2021
Studenú, z vodovodu, ked dám 2 hrnčeky tak trošku dlhšie robím
13. máj 2021

Pri novom býva návod aj recepty