Pre Filipka na bambino world
martinaaaaa
autor@nakupiky uz som zamestnana a nestiham sit potahy takze tak
10. nov 2015
Joj škoda 🙂 podarili sa Vám nádherné kúsky, ale ďakujem za odpoveď
10. nov 2015
@nakupiky uz som zamestnana a nestiham sit potahy takze tak
Joj škoda 🙂 podarili sa Vám nádherné kúsky, ale ďakujem za odpoveď
Dobrý deň, prosím Vás čo by stála taká renovácia poťahu? Mám podobnú starú autosedačku, látku mám kúpenú. Ďakujem, Soňa