icon
2 / 17
Pre Filipka na bambino world
avatar

Dobrý deň, prosím Vás čo by stála taká renovácia poťahu? Mám podobnú starú autosedačku, látku mám kúpenú. Ďakujem, Soňa

9. nov 2015
avatar

@nakupiky uz som zamestnana a nestiham sit potahy takze tak

10. nov 2015
avatar

Joj škoda 🙂 podarili sa Vám nádherné kúsky, ale ďakujem za odpoveď

10. nov 2015