
2 / 88
tak to je zazrak
1. apr 2013
To je podarené ....my sme narodení 13.12.2011 28t.t 650g :D :D
28. máj 2013
aj my take mame doma na pamiatku z jysky v martine 🙂
19. dec 2013

tak to je zazrak
To je podarené ....my sme narodení 13.12.2011 28t.t 650g :D :D
aj my take mame doma na pamiatku z jysky v martine 🙂
ake je to zlatucke 🙂