
8 / 88
Alexko odpojený od prístrojov :-)
martinka15
autor@saranata No veru, tu bol mal len niečo vyše kila, každé rebro mu bolo vidieť 🙂
24. mar 2013
@martinka15 malý zazrak
24. mar 2013
martinka15
autor@saranata Presne tak ich stále voláme 🙂
24. mar 2013
juj,aky malilinky dubacik.Zelam vela zdravia.....
25. mar 2013
Krasni su obaja, v ktorom tt sa narodili? Vela zdravicka prajem 🙂
26. mar 2013
bozinku babatko krásne, malý bojovníček cmuk🙂