icon
10 / 88
Prvé klokankovanie s Alexkom
avatar

krásna foto 🙂 aké klbko malinké 🙂 nech Vám rýchlo rastú 😉 Držím palce!

24. mar 2013
avatar

juuj drobatko krasne 🙂

24. mar 2013
avatar

krasna foto...stastna maminka prajem vela sil hlavne zdravicka!!

24. mar 2013
avatar

@petraw
@1234lubka Ďakujemeee 🙂

24. mar 2013
avatar

krásne....mne toto v NR nedovolili ( rodila som v NZ a potom ju ako 1300g-ú previezli do Nr)...držíme palčeky...

25. mar 2013
avatar

krasne babatko malinke, nech rastie pekne !!!! 🙂

25. mar 2013
avatar

nádhera

26. mar 2013
avatar

krásny uzlíček, držím chlapcom palčeky, nech Vám rastú do krásy... 🙂

27. mar 2013
avatar

Na tejto stoličke som sa aj ja nasedavala.....

28. apr 2013
avatar

@cepelova Áno? Kedy sa Ti drobci narodili?

28. apr 2013
avatar

@martinka15 23. 10.2012 a pustili nas domov 5.12.

29. apr 2013