
10 / 88
Prvé klokankovanie s Alexkom
juuj drobatko krasne 🙂
24. mar 2013
krasna foto...stastna maminka prajem vela sil hlavne zdravicka!!
24. mar 2013
martinka15
autor24. mar 2013
krásne....mne toto v NR nedovolili ( rodila som v NZ a potom ju ako 1300g-ú previezli do Nr)...držíme palčeky...
25. mar 2013
krasne babatko malinke, nech rastie pekne !!!! 🙂
25. mar 2013
nádhera
26. mar 2013
krásny uzlíček, držím chlapcom palčeky, nech Vám rastú do krásy... 🙂
27. mar 2013
Na tejto stoličke som sa aj ja nasedavala.....
28. apr 2013
martinka15
autor@cepelova Áno? Kedy sa Ti drobci narodili?
28. apr 2013
@martinka15 23. 10.2012 a pustili nas domov 5.12.
29. apr 2013
krásna foto 🙂 aké klbko malinké 🙂 nech Vám rýchlo rastú 😉 Držím palce!