
12 / 88
pri maminke je najlepsie 🙂
24. mar 2013
martinka15
autor@roberta6 Zatiaľ robia len a len úsmev na našich tvárach i v srdciach 🙂 A ďakujeme 🙂
24. mar 2013
cloviecik...je to zazrak....
24. mar 2013
presne, zazrak 🙂
25. mar 2013
joj bubáčik maličký 🙂
26. mar 2013
velmi pekna foto drobcek
11. apr 2013
zlaticko malicke,,, moje malinke chudatenko uz si pri maminke..
16. apr 2013
martinka15
autor@pipinahege Už je pri maminke každučký deň 🙂
16. apr 2013
Želáme veľa šastíčka, zdravíčka lásky,,
17. apr 2013
dojímavá foto, krásne 🙂
1. okt 2013
Bojovniiiik obrovskyyy.Hned dal mamke vediet ze s nou zvladne vsetko 😍
18. dec 2017
martinka15
autor@laura1107 Ano,od sameho zaciatku bojovali a paradoxne aj nam tym davali velku silu a vieru 😉😘
19. dec 2017
Ten úsmev hovorí za všetko, nech Vám prinášajú samú radosť 🙂