
18 / 88
Posledné dni v inkubátore - Damiánko
martinka15
autor@nissana Ďakujemeee 🙂
24. mar 2013
tu je uz krasne vidno ako sa zagulatil... len a len zdravicko obom chlapiskom prajeme 🙂
24. mar 2013
martinka15
autor@kiya Ďakujemeee 🙂
24. mar 2013
krasne pribraty 🙂 len tak dalej
25. mar 2013
no ako krásne narástol a pribral 🙂
26. mar 2013
krásne podrástli šuhajkovia... 🙂
27. mar 2013
moje baby boli v inkubatore len 2 dni, ale aj tak to boli najtazsie 2 dni v mojom zivote. krasne ste to zvladli, zelam vela vela zdravicka, nech tak krasne rastiete aj dalej. krasne babatka, blahozelam
23. okt 2013
martinka15
autor@boubatko Veľmi pekne ďakujeme a zároveň aj Vám gratulujeme ku dvom princezničkám 🙂
23. okt 2013
juuj babatka krasne ...drzime palceky nech taakto krasne rastiete 🙂