
28 / 88
AAA najkrajší deň nášho života - sme DOMAAAA :-)
to je nadherna fotka...najstastnejsi rodicia na svete 🙂
24. mar 2013
veľa zdravíčka chlapčatkam
24. mar 2013
martinka15
autor@jasmika Tá vďačnosť sa nedá ani slovami popísať 🙂 Budeme navždy 🙂
24. mar 2013
martinka15
autor@1234lubka Tak tak, tiež si hovoríme, že sme najšťastnejší rodičia na celom svete 🙂
24. mar 2013
martinka15
autor@biulka Ďakujeme 🙂
24. mar 2013
Gratulujem! A nech ste už len zdravý a šťastný.
25. mar 2013
musel to byt uzasny pocit 🙂
25. mar 2013
martinka15
autor@dvebabulky Najkrajší na svete, určite krajší ako v deň ich narodenia 🙂 Väčšina rodičov hovorí, že ich najkrajším dňom života je deň narodenia ich dieťaťa, náš najkrajší deň je asi skôr tento 🙂
26. mar 2013
Krásna rodina🙂) blahoželám !!
16. apr 2013
martinka15
autor@01adika02 Pekne ďakujeme 🙂
16. apr 2013
Krásny ste.. zo srdiečka Vám prajem to šťastie..užívajte si ho a buďte vždy vďační...