
30 / 88
No povedali by ste, že sme dvojičky? :-)
ej veru ani nie 🙂 ale to sa vykristalizuje 🙂
24. mar 2013
sú jednovaječné dvojčatá?lebo podľa mňa sú až na farbu vláskov úplne rovnaký🙂nádherný sú obaja🙂
25. mar 2013
no ja áno veľmi sa podobajú 🙂
25. mar 2013
martinka15
autor@alexiska Ďakujeme, a sú to dvojvaječné dvojčatká 🙂 Sama som zvedavá, že ako sa budú meniť a či sa budú podobať 🙂
25. mar 2013
jing a jang
29. mar 2013
presne ako u nas, jeden tmavy, druhy je rysavy, no a u nas je jeden aj mensi ako druhy,
11. apr 2013
zlaty chlapcekovia vela zdravicka prajeme 🙂
29. apr 2013
veru ani nie... 😉 krásni sú,šikovníci