
31 / 88
Takto si pekne hrkútame v postieľke :-)
martinka15
autor@mataaa30 My sme rodili v 27.tt 🙂 A ďakujeme 🙂
24. mar 2013
Aspoň sa spolu zabavia.
25. mar 2013
Perfektní sú... toho naľavo tuším už aj hlava bolí z toľkého hrkútania... Zlatá fotka, zlaté detičky 🙂))
16. apr 2013
martinka15
autor@01adika02 No možno to tak vyzerá, ale myslím, že ešte nie 🙂 I keď tento týždeň začali hrkútať celkom kvalitne 🙂 xi
16. apr 2013
@martinka15 veď ja som to myslela zo žartu... nič v zlom 🙂
16. apr 2013
martinka15
autor@01adika02 Jasnééééé....ja som to pochopila 🙂 Zo začiatku mi to tiež tak prišlo 🙂
16. apr 2013
jej velmi krasne 🙂
15. dec 2014
su nádherní,,,gratulujeme a veľa síl prajeme my už to máme za sebou,,toto sme prežívali pred 7.r. naša sa narodila v 28TT,mala 900g,35 cm