
40 / 88
S krstnou mamou :-)
martinka15
autor@bambula86 Veru krásna je, snáď sa i ona pustí čoskoro do milej práce 🙂
26. mar 2013
@martinka15 veru uz by sa mi patrilo xixi 🙂
26. mar 2013
Krásne detičky,ako ja pred 29 rokmi s mojimi dvojičkami.Veľa zdravia a lásky.
26. mar 2013
krasna lucka! 🙂 ako jej to pristane