icon
58 / 88
avatar

krásavci na spapanie .O)) aj my máme doma takých fešákov, ale už majú 2 rôčky .O) veľa zdravíčka a fyzických síl rodičom cmuky .O)

13. máj 2013
avatar

@monika552 Ďakujemeee 🙂 Tej sily asi budeme potrebovať, čo?

13. máj 2013
avatar

no hej sila sa zíjde, ked začnu mať tak okolo 8mesiacov až pokiaľ nechodia najviac

15. máj 2013
avatar

ruky boleli riadne teda a sťastná som bola, ak bola pomoc :O) ale je to RADOSť!!!

15. máj 2013