icon
82 / 88
Máme 19 mesiacov, necvičíme a obaja už krásne beháme :-) Už teraz sme dobehli rovesníkov :-)
avatar

pekne foto chlapci su podareny 🙂

28. júl 2014
avatar

@dvojicky23 Ďakujeme krásne 🙂

28. júl 2014