icon
1 / 1
avatar

online 🙂

18. okt 2018
avatar

Tak ja čítam na nete a noviny si prečítam občas v práci🙂

18. okt 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ja "listujem" kazde rano MK na mobile.. to je lepsie ako noviny a clovek sa tu kadeco dozvie 🙂

18. okt 2018
avatar

jedine noviny ktore citam su letaky ;)

18. okt 2018
avatar

Na internete

18. okt 2018
avatar

Ja letáky, MK tu sa naozaj človek dozvie veľa 😉

18. okt 2018
avatar

ja mam najradsej "papierove" citanie...nie online..milujem ked fyzicky drzim knihu,noviny v ruke, cez mobil spravy necitam,ani citacku by som nepouzivala.. som proste "old school" 😀

18. okt 2018
avatar

Keď som chodila do práce tak kolega každé ráno nosil noviny. Vždy pri príchode do kancelárie mi ich položil na stôl. Ja som mu za to musela prečítať horoskop 😃 Bol to taký náš rituál.
Teraz na materskej už nie je čas na papierové noviny. Už len letáky 😉

18. okt 2018
avatar

Internet to istí a TV raňajšie správy tiež 😉

18. okt 2018
avatar

Na nete

18. okt 2018
avatar

Dobrý. My noviny necitame ;) občas len pozrieme správy a sem tam niečo na nete prelistujeme ;)

18. okt 2018
avatar

Keď som bola malá, tak môj otec čítal ráno pri raňajkách noviny, keď ich prečítal dal ich mne a on si nechal športovú časť a takto v tichosti sme raňajkovať, pre mňa magická chvíľka, hoci sme nepovedali ani slovo, cítili sme že čítanie nás spája, pre mňa najkrajšie obdobie. Teraz keď už nebývame spolu tak už noviny nečítam, ale viem že on áno ❤️😍🗞️
presedlal som na časopis 🤫😁💙

18. okt 2018
avatar

@pativla nostalgia. super 🙂

18. okt 2018
avatar

@cupakabricka aj tak dobre 🙂

18. okt 2018
avatar

Noviny nečítam a na nete tiež moc nie, len keď niečo uvidím a zaujme ma to, tak si to prečítam 😁😀

18. okt 2018
avatar

ja ráno nestíham čítať, ale radšej cez deň prečítam klasické noviny, mám to radšej aj net je super, ale noviny je pre mňa top.krásne ráno, super deň prajem

18. okt 2018
avatar

Veď to sa ani nedá čítať. Takže moja odpoveď - pre svoje psychické zdravie, nečítam žiadne noviny 😀

18. okt 2018
avatar

@svetkaadamko perfektné... absolútne s Vami súhlasím 🙂

18. okt 2018
avatar

Ráno čítam online a večer klasické 🙂

18. okt 2018
avatar

Milujem klasicke noviny lebo mam velmi rada tu vonu novinoveho papiera😀😉

18. okt 2018