Tak ja čítam na nete a noviny si prečítam občas v práci🙂
Ja "listujem" kazde rano MK na mobile.. to je lepsie ako noviny a clovek sa tu kadeco dozvie 🙂
jedine noviny ktore citam su letaky ;)
Na internete
Ja letáky, MK tu sa naozaj človek dozvie veľa 😉
ja mam najradsej "papierove" citanie...nie online..milujem ked fyzicky drzim knihu,noviny v ruke, cez mobil spravy necitam,ani citacku by som nepouzivala.. som proste "old school" 😀
Keď som chodila do práce tak kolega každé ráno nosil noviny. Vždy pri príchode do kancelárie mi ich položil na stôl. Ja som mu za to musela prečítať horoskop 😃 Bol to taký náš rituál.
Teraz na materskej už nie je čas na papierové noviny. Už len letáky 😉
Internet to istí a TV raňajšie správy tiež 😉
Na nete
Dobrý. My noviny necitame ;) občas len pozrieme správy a sem tam niečo na nete prelistujeme ;)
Keď som bola malá, tak môj otec čítal ráno pri raňajkách noviny, keď ich prečítal dal ich mne a on si nechal športovú časť a takto v tichosti sme raňajkovať, pre mňa magická chvíľka, hoci sme nepovedali ani slovo, cítili sme že čítanie nás spája, pre mňa najkrajšie obdobie. Teraz keď už nebývame spolu tak už noviny nečítam, ale viem že on áno ❤️😍🗞️
presedlal som na časopis 🤫😁💙
@pativla nostalgia. super 🙂
@cupakabricka aj tak dobre 🙂
Noviny nečítam a na nete tiež moc nie, len keď niečo uvidím a zaujme ma to, tak si to prečítam 😁😀
ja ráno nestíham čítať, ale radšej cez deň prečítam klasické noviny, mám to radšej aj net je super, ale noviny je pre mňa top.krásne ráno, super deň prajem
Veď to sa ani nedá čítať. Takže moja odpoveď - pre svoje psychické zdravie, nečítam žiadne noviny 😀
@svetkaadamko perfektné... absolútne s Vami súhlasím 🙂
Ráno čítam online a večer klasické 🙂
Milujem klasicke noviny lebo mam velmi rada tu vonu novinoveho papiera😀😉


online 🙂