marton_popradske
autor@bobajz Nádherný😊
20. okt 2018
My sme nasli zopar bedli,ked sme boli so svokrom zakrmovat zver,ale foto nemam ale vecera z nich bola skvela...
20. okt 2018
Nas ulovok z dovolenky na Podbanskom😉
20. okt 2018
Milujem hubárčenie, od malička sme s našimi chodili často na huby, alebo len tak do lesa. Aj všetci starí rodičia mali hubárčenie v krvi 🤗. Pre mna je to najlepší spôsob ako si vyčistiť hlavu. Príroda, ticho, kľud💖
20. okt 2018
Ale bez čajika
20. okt 2018
20. okt 2018
Hubarcime radi, tohtorocne bedle 🍄
20. okt 2018
marton_popradske
autor@cadulka2908 dobrá večera je lepšia ako nejaké foto 🙂
20. okt 2018
marton_popradske
autor@cruz741 ten je teda super 🙂
20. okt 2018
marton_popradske
autor@erikaemkina tak to už áno. Pecka.
20. okt 2018
marton_popradske
autor@fleurr nádherný!!!
20. okt 2018
marton_popradske
autor@retiazka tak to je teda riadna nádielka
20. okt 2018
Dubaciky 😀
20. okt 2018
marton_popradske
autor@zuzanna427 perfektný úlovok. TOP!
20. okt 2018
Radi chodime na hubky,nase tohto rocne. 😉
20. okt 2018
21. okt 2018









Krásny úlovok z hor pri Mníchove