maruska83
8. júl 2010
..nieco pre drobceka :o))
vau aj cena je taká pekná ako kočík 🙂 to sa teraz pri stavbe domu asi nedá realizovať 🙂 ale ďakujem za typ
8. júl 2010
maruska83
autor..no aj ja so sa nad tou cenou pozastavila..ved uvidime ..popozeram este nejake stranky na nete..a pojdem pozriet este aj do Polskych obchodov , ze vraj tam maju dobre ceny na kociky...
8. júl 2010



budete určite veľmi spokojní,ale osobne si myslím že kolekcia 2009 je pohodlnejšia a väčšia🙂))