škoda, že už sme doma ☹
17. júl 2016
Super.pojdeme sa pozriet. Vdaka

17. júl 2016
Kedy to byva pojdeme.
19. feb 2017
V Auguste nebyva nieco podobne?
19. feb 2017
škoda, že už sme doma ☹
Super.pojdeme sa pozriet. Vdaka

Kedy to byva pojdeme.
V Auguste nebyva nieco podobne?
Andrejka a buducu nedelu, bude tiež niečo podobné? Ďakujem