matka1984
autor@adriannasvk je sestrin, má ho z nejakého marketu v Londýne, pravdepodobne z druhej ruky.....sestra nemá zatiaľ deti, tak v ňom má mojich ❤❤... a keď tu teraz bola cez víkend, nosila som ho hrdo ja 🙂 😍😍
31. okt 2018
@matka1984 hmmm ale je krasny,ja by som tiez hned jeden brala 😊
31. okt 2018
matka1984
autor@adriannasvk ja som si ho tiež zapriala, keď niekde zoženie podobný, nech mi ho kúpi 🙂 ...... ja mám strieborné jablko, v ktorom mám tiež priestor na fotky, tiež krásne, ale tento je zas taký pekný vintage kúsok
31. okt 2018
@matka1984 presne,krasny je 😊
31. okt 2018

To je krasne,odkial mas taky krasny medailonik na fotky? 😊