matulisa
8. dec 2013
Moje tortičky a cupcake...
môžem sa opýtať..ten čokoládový ako robíte?..chcela by som manželovi nejakú takú urobiť..on nelúbi marcipán..ďakujem pekne
14. aug 2014
Klobuk dole... mne aj bublanina prihori 😆 obdivujem ludi,co maju na toto nervy!!! Sikovnica si ☺
3. jún 2015
náhodou som našla tieto tvoje tortičky a ja milujem snehovééééééééééé. raz určite vyskúšam, ale tie tvoje su super. šikovnica
7. jún 2015
waaaauuu, klobuk dole. Keby že si bližšie, tak si určite objednam tu snehovu-penovu 🙂 . No a tak asi budem musieť skusiť sama
28. máj 2016





































pekný album, šikovnica 🙂