icon
1 / 5
Espiro GTX,láska na prvý pohľad :) v tejto farbe je perfektný :))
avatar

aj my budeme mať taký, len v sivej farbe ... je super!!!

27. sep 2011
avatar
melly88
autor

@marekdani dnes som ho ráno videla u jednej baby,keď som šla po ulici,bol zelený,naživo je ešte krajší 😀

27. sep 2011
avatar

je naozaj pekny keby mame chlapceka,tak aj ja by som ho asi chcela,ale mi mame dievcatko,tak mi mame ruzovy kocik...

27. sep 2011
avatar

presne tak....laska na prvy pohlad🙂 aj my taky chceme🙂

27. sep 2011
avatar
melly88
autor

@zaticka ja neviem čo budem mať,ale toot je taká krásna farba že aj dievčatko si viem kľudne predstaviť 🙂 aj vo fialovej je krásny.
@lucia247 ja z neho umieram 😀 a má všetko čo človek chce,polohovateľnú,dostatočne veľkú vaničku,aspoň pre mňa splňa čo som chcela.Najprv som rozmýšľaľa nad Atlantico,ale tento je lepší 🙂

27. sep 2011
avatar

@melly88 u nas to tiez nie je 100%iste, ci to bude chlapec, ale v tejto modrej ho chcem...ci pre dievca alebo chlapca🙂. tiez splna vsetko, co chcem🙂 fialovy som este nevidela

27. sep 2011
avatar
melly88
autor

@lucia247 je taký tmavofialový,ale na tento nemá,tá farba je perfektná 🙂 je krásny,už básnim... 😀

27. sep 2011
avatar

akurat som ho pozerala ten fialovy...na modry urcite nema:D ja som ho obzerala v obchode a pre mna je od zaciatku jednotka🙂

27. sep 2011
avatar

ja ho mam v tej zlato-zelenej 🙂 je uzasny

28. sep 2011
avatar

mame ho uz rok - zeleny. som velmi spokojna 🙂 aj muz 😀

28. sep 2011
avatar
melly88
autor

@bertik25 jej,tak to Ste ma potešila,nepoznám nikoho kto ho má,som rada že mi dobrý kočík padol do oka 😀

28. sep 2011
avatar

ja mam na predaj X-lander, na prva pohlad je velmi podobny ako tento vas. skuste nakuknut do mojho bazariku. Dakujem a drzim palce. ak by ste mali zaujem dajte vediet.

28. sep 2011
avatar

mame dievcatko ale vzdy som chcela zeleny kocik, super je ze sportovu cast si tocim ako potrebujem aj s drobcom v nej 😀 .... zelene kociky som nasla v BB a v PD som videle cerveny - velmi pekny bol 🙂

28. sep 2011
avatar
melly88
autor

@bertik25 hej ja som videla zelený včera naživo,vonku,až som skoro narazila,tak som naň pozerala,krááásna jasná zelená farba 🙂

28. sep 2011
avatar
melly88
autor

@kblahutova jej díky,ale ja mám tento vysnívaný,a ajtak,kočík kúpim najskôr o päť mesiacov,ak dovtedy vydržím 😀

28. sep 2011