http://www.thetraintocrazy.com/2011/10/handmade-dress-up-diy-peacock-costume-tutorial.html
Ja na nom uz istu dobu pracujem 🙂 Ted anie konkretne takyto isty, ale pav to bude. Dufam, ze ich na karnevale nebude vela 🙂
23. jan 2014
a z coho robite tie pavie oka ?
23. jan 2014
ja to nerobim, ale predpokladam, ze je to filc!
23. jan 2014
Ja som to robila minuly rok.....krasne to bolo a nie narocne..cca 2 hod. prace.
23. jan 2014
Ja davam normalne pavie pierka. Na suknicku (viac dozadu) a na celenku
23. jan 2014
babule ste sikule, no ja to budem mat ako prvotinu, tak budem rada kazdej rade, aj ked uplne podrobnej....akú gumicku na pas kupit, kde ten tyl a flyc kupim a co mi k tomu este treba 🙂 a asi ake sú ceny, vellllka vdaka 🙂
23. jan 2014
mám doma kopec pier z nášho páva,toto ma nenapadlo,musím skusiť
28. jan 2014

tento mám v pláne tento rok urobiť 🙂