icon
1 / 2
avatar

Oba su krasne, ale mam slabost pre tie krataskove 😊

23. apr 2017
avatar

@radusiq však su nadherne,len my ideme teraz v sobotu a u nás na Orave hlásia dost chladno...

23. apr 2017
avatar

Neviete mi este poradiť,ked objednam ci mi to do piatku dojde?

23. apr 2017