Ja som kupila minuly rok pre maleho, pekne stym zdobil...ale je toho malo..keby som stym mala ozdobiť všetky medovniky (z 1kg muky) tak by mi nestacilo ani 6baleni
10. dec 2021
my tiez farebne, ozdobuju si ich deti, ale teda skusala som to a take ozdobky s tym urcite nespravis ako su na obrazku :D
10. dec 2021
kupujeme, buď tieto, alebo farebné...zopár si vždy "ozdobíme" 😀 umelecké diela nevieme robiť, takže nám to stačí
10. dec 2021
mgalabova
autorĎakujem, presne pre deti by som to chcela. Ja si tiez nepotrpim na zdobené ale nech majú radosť, sú v karantene tak sa zabavia 😊
10. dec 2021
10. dec 2021
Mama kúpila vnúčikovi, že ho poteší, zohrievala to v teplej vode a husté to bolo, nič sa s tým nedalo robiť 🤦Tie farebné boli ok.
10. dec 2021

My kupujeme tie farebne, aj to len kvoli detom, nech maju radost zo zdobenia, ja inak medovniky nezdobim, ani nemam rada ozdobene 😅 takze na take zdobenie s detmi su fajn