Či len to vrstvím ?
29. apr 2021
29. apr 2021
mia2408
autor@irusa
@daniela022 áno naukladáš keksy nato puding , znova keksy, džem a šľahačku...pôvodne tam má ísť kokosový puding ale nemala som tak som dala malinový
29. apr 2021
29. apr 2021
Či len to vrstvím ?
@irusa
@daniela022 áno naukladáš keksy nato puding , znova keksy, džem a šľahačku...pôvodne tam má ísť kokosový puding ale nemala som tak som dala malinový
Môžem poprosiť recept ?