mia2408
autor@juliaailuj1 ďakujeme😊 ten zdobila babka 😊 my máme hore v izbe menší😊nie až taký pekný ale teší❤
24. dec 2020
@mia2408 krásny tu ešte viac vidno stromcek takže je krajšejší ešte 🙂
24. dec 2020
Zlati su 😍 krasne Vianoce prajem a vela vela zdravicka 🎄
24. dec 2020
Vekom sa to nemusí zlepšovať 🤣🤣🤣
24. dec 2020


Takéto sú najlepšie fotky, krásny stromček máte (kde aj stromček vidno ;) )