
32 / 35
juj krááásna 🙂 🙂 naša nechce nič na hlávke, tak takéto krásne čelenky neprichádzajú do úvahy :(
29. máj 2012
miaantonia
autor@namarie Dakujeme ,no zatial jej nevadia,ale zato ked ju chcem obliekat tak to mame riadny cirkus
29. máj 2012
oooj tak to my vždy :D rehoce sa pri kúpaní aj po ňom, ale akonáhle zbadá body tak spustí vresk :D ale cez zimu sa nejako naučila odhodiť čiapku, vždy sme ju našli v kočíku vedľa nej až sme skončili so zapálenými uškami, čo nikdy nechcela nič na hlávke :-/
29. máj 2012
miaantonia
autorSkus zmenit material ciapky z pletacej priadze su take prijemne.. 🙂
29. máj 2012
tá je kráásna ,ňu ňu