icon
1 / 1
avatar

Dúfam,že sa neurazis ,ale túto fotku pripomenulo 😂

3. mar 2017
avatar

@mimcurik nie určite nie,

3. mar 2017
avatar
3. mar 2017
avatar

Chápem ťa. My sme rovno kúpili dve sady, aby sme sme sa spolu mohli hrať na víly. Sranda to bola preveliká.

13. jún 2017
avatar

@mimcurik 😂😂😂😂

13. jún 2017
avatar

@kikuska_wedge 😂😂😂

13. jún 2017
avatar
14. jún 2017