Objednavala si dakedy z Delimana ?
Ked zavolas, daju ti ponuku na riady, s tym ze budes mat na ne napr. 50% zlavu + aj na postovne ti daju zlavu. Mne takto volala baba v minuly tyzden, mam uz od nich viac hrcov a nukala mi znovu, ale som jej povedala, ze teraz nevhcem nic, ale na buduci madiec ze chcem kupit univerzalny kosik, ktory stal 14,99 baba mi povedala, ze mam pockat, ze sa na to pozrie a nakoniec mam uz dom 2 tie košíčky za 11€ aj s poštovným.
Super baby dik, ano objednavala som nedávno nejake drobnosti
@adell77 aku kartu si musis kupit, ja som sa zaregistrovala do toho clubu5 zadarmo a automaticky mam potom urcite zlavy na ich produkty.
akurato mi mama volala, jej prislo to iste.. sla volat do top shopu, ze ci s tym maju daco spolocne..
@xsuzannex toto nie je cez top shop, ale Studio Moderna
Aj mne akurát prišla presne táto SMS a nejdem tam volať 😁
@zabudloska mne povedala pani do telefónu aj svokra kúpila tu kartu club5 za myslím 50€
@adell77 tak toto by som si ja v zivote nemohla kupit z mojho 150€ dochodku, ja som sa normalne zaregistrovala cez internet, úplne zadarmo a toto počujem 1x a ešte k tomu za takú sumu? No tak ale asi na to mali, lebo dať iba za kartu 50€ je teda podľa mňa ... ani neviem čo napísať, rozhadzovačnosť ?
Inak na :topshop" maju teraz zase zlavy na hrnce delimano
@adell77 tiež som si raz objednala a stále volajú,niečo ponukju sms posielajú... Joj na nervy
@zabudloska tak ja by sm zato živote nedala používam svokrinu 😂
@j1110 na delimano su stale nejake zlavy, aj na ich stranke
@adell77 aj tak mi nejde do hlavy, že ja som sa zaregistrovala zadarmo a ona kúpila za 50€... až sa mi to nechce veriť...

Chodia mi stále ignorujem to musíš si kúpiť ich kartu alebo objednať niečo za nwm 150€ a daju ti niečo zadarmo a take kraviny ani neriešim aj mi vkuse volajú ... a to len preto lebo 1x som si objednala odtiaľ tu delimano rajnicu