@vladimira93 rovnaká skúsenosť
8. júl 2019
*divnej
8. júl 2019
milka1533
autorČiže kašľať na to.. A neviete na akej stránke sú ešte pekne Obliečky?? 🙂.. Nech nebludim po nete :D.. Nie žeby som bola lenivá 😂😂😂😂
9. júl 2019
@milka1533 ja mám rada bonprix a vypredajskladu.eu
9. júl 2019

objednala som stadial...okolo bavlny to ani neišlo... su takej dovnej umelej latky... nikdy viac.