Vzdy lepsie ako vreckovky.
29. apr 2020
To keď pes príde z lesa a nemôžeš dať dole bodliaky 😃😃😃 Ako my niekedy ideš už domov lebo mama vola z okna a pól hodinu sa ešte pred dverami ozberavaš od bodliakov 😃
29. apr 2020
Môj tam raz dal 3 kovové autíčka, akože musela som v polke (po hodine) vypustiť pracku, lebo som si najprv myslela, že to psychicky dám ale to trepotanie som nemohla počúvať 🙂
29. apr 2020
Ja tiež hneď som PSA videla 😂
29. apr 2020
milka1533
autorNo máme síce psoch ale týrať ich nebudem 😅😅😅😅
29. apr 2020

Ja najprv pozeram, ze tam peries psa 😂🤪