icon
1 / 1
avatar

😂

18. nov 2018
avatar

ja ale ozaj nič nechcem, takže môj sa báť nemusí 😍

18. nov 2018
avatar

Ja kladiem pasce kazdy rok 😀

18. nov 2018
avatar

Ani môj sa nemusí báť ja tiež nič nechcem.. Chcem len jednu vec ale tu mi nikto nevráti :(

18. nov 2018
avatar

Ja si kupujem po celý rok a po celý rok aj dostávam darčeky od toho môjho Adonisa. Takže fakt mu vravím, že na Vianoce nič nechcem.

18. nov 2018
avatar
18. nov 2018
avatar

Ja mu nevravím,že nič nechcem, ale aj tak nepočúva čo by som chcela 😀

18. nov 2018
avatar
18. nov 2018