icon
1 / 1
avatar

Len aby sa to po tej 20:00 nezvrtlo 😄 ak to budu musiet kontrolovat🙈

24. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@janulla999 tam bude ochranka 🤪🤭🤣

24. mar 2020
avatar

Je to nespravodlive, preco k zenam s Ackami nedali muzov, napr. s 15-20 cm penisom? Ked uz stretnem niekoho, nech ma aspon nejake pozituvum 🤣🤣🤣

24. mar 2020
avatar

My potrebujeme ísť od 15-18tej no bola by som zvedavá aj na tých po 20tej..inak ty už večer čerstvý chlieb nezozenu to ich naschvál tak dali kedze väčšinou aj tak robia iné veci ako jedia pečivo? 😂

24. mar 2020
avatar

My s mužom nemôžme spolu nakupovať? 😂

24. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@mimiqa ja mám C no vôbec sa mi ten rozmer tiež nepáči 😂🤣

24. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@zuzidr ak sedí velikost a rozmer 😂🤣🤣☺️

24. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@katarinaba sama sebe napisem 😂🤣🤣ja mám C a tiež rozmer nič moc 😂

24. mar 2020
avatar

@mimiqa To je zrejme pre nudistov.😎

24. mar 2020
avatar

@mimiqa tak ma teraz ocuvaj dievcatko!!!! Jaaa som bola prva, co som sa prihlasila k rozmeru 15-20 cm. Tak aby ta ani nenapadlo ziadat tuto skupinu!!! 🤣🤣🤣🤣 Rychlo si obsad 20-25 🤪🤪🤪

24. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@katarinaba zase podeliť sa mozes 😂🤣🤣😂ty ale 20tka nieje zlá 😂🤣🤣☺️🤣

24. mar 2020
avatar

@mimiqa vies co, daj telefonne cislo a ja ho nejakemu panovi strcim do ruky 😆😆😆 ale nehovor nikomu, bo ma potom zavru za kupliarstvo 🤣🤣🤣🤣

24. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@katarinaba zapatrošimmm sa po 20tej 🤪🤭dám ponožky 🤣

24. mar 2020
avatar

Budú aj merať tie penisy?
Lebo podľa mňa všetci chlapi budú nakupovať medzi 20.00-22.00 😁

24. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@candii je to tam jasne napísané že budú kontrolovať 🤣😂😅len aby aj všetky ženy nechodili vtedy 😂

24. mar 2020
avatar

Normalne som sa s chlapom vosla do 1 kategorie 🤣

24. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@papaya308 nieee 😂🤣

24. mar 2020
avatar

@papaya308 seniori? 😁

24. mar 2020
avatar
mimiqa
autor

@candii mne to už nemysli 😂

24. mar 2020
avatar

@candii 🤣🤣🤣🤣🤣 kondickou ano

24. mar 2020
avatar

@katarinaba to budú asi bábätka 🤣

24. mar 2020
avatar

E no 😂😂😂

25. mar 2020