A co na to ten tvoj...🙂🙂🙂🙂
26. mar 2020
mimiqa
autor@aduska0001 uveril že záhradník 😂🤣🤣
26. mar 2020
@mimiqa tak mas fajne...🙂🙂🙂 moj by ma vykopol aj snim....🙂🙂🙂
26. mar 2020
mimiqa
autor@aduska0001 inak to si neviem ani predstaviť 😂🤣čo by urobil ten môj nervak 🤭
26. mar 2020
@mimiqa pri najhorsom by ho zakopal na zahrade...ked uz je ten zahradnik..🙂🙂🙂
26. mar 2020
mimiqa
autor@aduska0001 minimálne 😂
26. mar 2020
27. mar 2020


Ešte rukavice ste zabudli možno zmenis názor😂