Chleba s francuzskou pastekou a na to jahodovy dzem. Lenze jedol to moj muz. 🤦🏻♀️😂
Chlieb s tatarskou a kyslou uhorkou 😊 ooch to bola fajnotka. 😊 a potom klasika najprv velku milku, za tym solene cipsiky, zapit colou ale toto som jedla cele tehu, inac mi bolo zle. 😄
Ja som potrebovala bbq omacku s mc donald na domov kúpiť aspoň 10 a to som jedla aj k parkom
Kyslé ryby s mandarinkovym kompotom😋😋
Vianocku so syrokremom🤦♀️
Chleba slanina cesnek horcica kesu/pistacie mlieko🤔
@dominka63 mnaaam a este platok sunky 🤤😊
Ja som bola v tomto nudna
Jedine som išla po jablkovom džuse ten bol všade🤷🍎🍎🍎🍎
Pamätám si,že sme prerábali strechu a muž narátal 10 tých malých krabičiek za deň
Tak ja som asi cudna ale mala som len jediny krat za cele tehotenstvo divne "chute" a to ze som zjedla kelimok tresky, pricom ju nemam rada a naposledy som ju jedla asi pred vyse 20 rokmi 😂. Ale narobili ste mi chute. Dnes si natriem chlebik s kecupom, na to salama a cibula 🤤🤤🤤 zboznujem tu kombinaciu 😋....a nie som tehotna 😂
Ovocný jogurt s udenou domácou klobáskou z pohára... To bola vtedy mnamka 🤦♀️🙈😂


Buchty na pare s kyslou kapustou