@aduska0001 drb ne má 🤣😂😂😅jeho ani na chvíľku nemôžeš nechať samého .. dojdi 🤭
@mimiqa to maja mala mi vcera vsetky vlhcene utierky nahadzala do hajzla.. 🙂...som sa musela ist prevetrat lebo by ma porazilo asi???
@aduska0001 mne maly vložky 😂🤣🤣ja už rezignujem v tejto domácnosti 😂🤣
Uffff
Jj .mna raz skoro porazilo ked moj maly vošiel do môjho náradia v dielni bozeee .
@mimiqa ja som uz' rezignovala... isla som si vonka a nechala som mu ich na hodinu...po 20minutach mi volal kde som a ja ze v obchode....a takto som ho natahovala asi hodinu...nak sa staraaaa... 🙂
@aduska0001 tak ja keď necham chlapa s malym tak toto je nič čo oni dokážu 😂🤣že po kom to decko je 😂
Teraz ked daco robim dam mu jeho pilku a drevo nech radsej len akoze reze.a najlepsie je ze vsade doma si robi kamery
Dnes zo starého madrace budeme robiť bunker😂😂 kedze sa ho nechce zbavit a ma ho na celej detskej
@mimiqa u mna nie on ked zavali tak este aj poriadia...🙂...musim to robit castejsie...🙂
Prečo mam pocit ze ked popraram a nechám ho v izbe po chvíľke pridem spat a tam znovu bordel
@aduska0001 kde môj ho nechá však je maličký a mna tu poráža 😨
Vies ako do bunkra sa vsetko vojde s mozes povedat zober si to do bunkra
@mimiqa malicke budu stale v ociach oteckov.....aj ked bude mat 15'....a nas dovtedy chytiii infarkt...
No a ze nezacni pit hned z rana 😂
@liana111 si zabilaa...🙂...zo mna by uz bola alkoholicka...🙂
Som týždeň doma(mam dost) a uz viem ked mi zena vravela vyskusaj si byt 6 r doma😂😂 nech uz je leto a dovolenka niekde pri mori. Mam pocit ze ruky take vydenzifikovane od rôznych prípravkov som nemal nikdy.cas sa vlečie pomaly.
@balint83 a este jej zavidis???'.....ze je doma a ty v robote??.....ako mne povie ,,ved tebe je dobreee ved ty si doma"....a mna ide porazit...🙂..samozrejme v dobromm
Najhoršie na tom je ze uz myslienky mam ako zena😂😂 navarit poprat popratat. Naucit sa s malimnieco zahrať.
Nie nezávidím min leto som zistil ked som bol sám s malim na dovci v chorvátsku na 10 noci.som nevedel čo skor
@aduska0001
@liana111
@balint83
Toto som si povedala že si asi nalejem keď som to zbadala to chodbu som neukázala konečne umývam a kuknem a ten predátor maly mi nahádzal autíčka di kýblaaa on je nezmar 😨🤪😂
@aduska0001 mne môj tiež však ty si doma ja prisaham že hodím raz po nom niečo 😨
Nech si vyskúšajú.ja nevedel v chorvátsku co skor ci raňajky ci poumyvat rano stale len tatik.ci som nezabudol na pláž nieco ci nakremovat pozeram uz obed hladat restiku kde sa najesť potom tie vymyslacky toto nechcem. Večer ked zaspal co nepijem som si Dal vonku na terase pivo a zrazu mali tatik pod uz cucat.🙈
10 dní terapie.verte že som sa spamätával 3 mesiace.
A baby bonbónik bol ked sa mali ucil značky viete si predstaviť kde všade sme museli stat a vysvetliť co vsetko znamenaju
Moj Aladin na lietajucom koberci ( pozeráme aladina)
@balint83 toto by potreboval aj moj take ,,osvietenie".....😂😂
@aduska0001 staci ak ho poslal na 10 dni s dieťaťom.
Bunker






Ty ma stale pobavis...🙂...teba potrebujem u mna doma...aby som sa mala skym rehotat....🙂