icon
avatar
mimusha3
28. apr 2014

Keď šiť sa dá aj takto :o)

avatar

Krásne! 🙂

28. apr 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@jajuska2021 nie je na predaj 🙂 a ďakujem,som rada,že a Vám moje výrobky páčia 🙂

30. apr 2014
avatar

krasne su 🙂 a mohla by som teda poprosit navod na tie ceresnicky aspon? svokra ma take saty ako ten vas set ... nadherne aj ine albumy... ste sikovna 🙂

30. apr 2014
avatar

@jajuska2021 ďakujem. no čerešničky. je to komplikované,keď nemáte skúsenosti so šitím korálok,ale momentík,idem pohľadať nejaký návod podľa ktorého by ste to mohla urobiť 🙂

30. apr 2014
avatar

dakujem 🙂

30. apr 2014
avatar

naozaj prekrásne, ste veľmi šiková a vidieť zručnosť, trpezlivosť a fantáziu🙂

11. máj 2014
avatar

@taren ďakujem,takéto príjemné slová sa veľmi pekne čítajú ♥

11. máj 2014
avatar

ja vyšívam, takže viem, koľko trpezlivosti to obnáša a krása vyrobená rukami sa nedá ničím zaplatiť a ani napodobniť🙂

12. máj 2014
avatar

@taren krásne napísané. úplne súhlasím 🙂

13. máj 2014
avatar

Nadherne 🙂

13. máj 2014
avatar

velmi pekna praca :D

17. máj 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
25. júl 2014
avatar

...uzasne...ja by som na Tvojom mieste vazne uvazovala nad malym vlastnym obchodikom...🙂

21. máj 2015