icon
1 / 2
avatar

Ahoj, píšu nejesť. Tiež som to mal v jedle. Neotváral som to, ale myslím, že to bude niečo ako "silica gél ", vysušovač. To čo býva napríklad pri nových topánkach.

22. jún 2026
avatar

Silikagel, dáva sa do topánok, potravín, zvlášť tých sušených.

22. jún 2026
avatar

Silikagel, alebo iná látka, ktorá pohlcuje vodu.

22. jún 2026
avatar

Áno to sa dáva do topánok do potravín aby ostali "suché" ja to mám vždy v sušenom hovädzom mäse 😂jerky beef

22. jún 2026
avatar

Si myslela že kondóm ? 😂😂😂

23. jún 2026