Silikagel, dáva sa do topánok, potravín, zvlášť tých sušených.
22. jún 2026
Silikagel, alebo iná látka, ktorá pohlcuje vodu.
22. jún 2026
Áno to sa dáva do topánok do potravín aby ostali "suché" ja to mám vždy v sušenom hovädzom mäse 😂jerky beef
22. jún 2026
Si myslela že kondóm ? 😂😂😂
23. jún 2026

Ahoj, píšu nejesť. Tiež som to mal v jedle. Neotváral som to, ale myslím, že to bude niečo ako "silica gél ", vysušovač. To čo býva napríklad pri nových topánkach.