icon
2 / 101
jednoveľkostné vrchné nohavičky
avatar

Prosim vás je toto znacka Econobum? Ak ano ste s ňou spokojná? Ďakujem.

28. jan 2015
avatar

Aha, tak prave som si uvedomila, ze to vy sijete. 😉

28. jan 2015
avatar

@katka_77 dakujem za kompliment :D :D

28. jan 2015
avatar

@mirinda23 ni ved všetky vyzerajú ako originál značkové 🙂

28. jan 2015