Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
mirka6789
22. mar 2017
34 

Ako sme sa zoznámili s kozmetikou Bupi 🐸

Ahojte koničkárky 😉. Vďaka Modrému koníku  sme boli vybraní na testovanie kozmetiky Bupi. Som mamina dvoch chalanov (Matej 4 r., Maroš 1 r.). Doteraz som veľa skúseností s touto kozmetikou nemala. V obchode som ju videla no nejako som jej nevenovala svoju pozornosť. A preto má veľmi potešilo, že sa tohto testovania zúčastníme. 

Testovacia sada obsahovala:

  1. Tekuté mydlo
  2. Tuhé mydlo
  3. Vlhčený toaletný papier

Tekuté mydlo:

Mydlo má antibakteriálne zloženie vďaka šalvii. Je určené na každodenné používanie. A to sme aj doma praktizovali. Vôňa mydla je Bupi Fruti. A musím povedať, že nám aj voňalo. Naozaj krásna svieža vôňa, ktorú je na rukách cítiť. Konzistencia mydla je tiež super. Nie je ani husté ani riedke. A naozaj aj dobre pení. Taktiež ma prekvapila hmotnosť mydla. Má 500 ml čo ma naozaj potešilo, keďže ruky umývame skoro stále.

Toto mydlo si našlo v našej domácnosti miesto a budeme ho určite kupovať naďalej. Prikladam aj foto so zložením mydla:

Tuhé mydlo:

Doma  tuhé mydlá nepoužívame. Nejako ich v obchode ani nevyhľadávam. Toto mydlo ma zaujalo najmä tvarom. Krásna usmievavá žabka. Bolo zabalené v krabičke, z ktorej sa dá vystrihnúť taktiež žabka. To potešilo môjho syna, ktorý sa s ňou hrá.

Mydlo má jemnú, nenápadnú vôňu, čo mi naozaj pri kúpaní mladšieho syna vyhovovalo. Nemám rada, ak sú detské sprchové gély veľmi parfumované. Doteraz som ho s tuhým mydlom neumývala. Mydlo mu pokožku nevysušilo (toho som sa najviac obávala).

Mydielko ešte používame, takže uvidíme ako ho syn bude tolerovať na atopickej pokožke. Týždeň je krátka doba na zhodnotenie.

Vlhčený toaletný papier:

Tento toaletný papier je super. Starší syn si ho hneď obľúbil. Obsahuje 60 ks obrúskov a je splachovateľný. Sám výrobca uvádza upozornenie, že sa môžu spláchnuť maximálne 3 ks na 1 použitie. Naozaj má extra jemné zloženie. Je jemne parfumovaný, čím si u mňa taktiež získal bod navyše. Určite odporúčam.

Zhrnutie:

Značka Bupi si v našej domácnosti našla miesto. Získala si nás nie príliš parfumovanými výrobkami a jemným zložením. Potešili malých aj veľkých 🐸.

Veľká vďaka patrí Modrému koníku a Bupi, že sme sa mohli testovania zúčastniť. A ďakujeme aj za darček 🐸

#test_bupi2