miroslavark
29. jan 2014
Čaká už na princeznú 😊
miroslavark
autoroddychujem az moc 🙂 a roman nejde k porodu lebo bude v praci a nevieme to napasovat kedze ma 5hodin domov a nevieme kedy to pride 🙂
29. jan 2014
🙂 želam nech vam to štastne dopadne a pozdravujem buducu starku 🙂
29. jan 2014


mirka..ešte oddychuj kým sa ti dá 🙂)
a ocko sa chystá ku porodu?? 🙂