ja som mala dva krát viledu a dva krát odišla baterka, po krátkom čase. teraz som si kupila nedávno v Lidli tu ich značku a ide pekne, povysáva fajn , ked človek potrebuje narýchlo, sem tam začas vyberiem veľký vysávač
5. jan 2020
Ja som mala, zo začiatku fajn. Potom začala odchádzať batéria, po nabití už nezvládlo ani pol izby.
5. jan 2020
miselar
autor@sabinkabublinka a ako dlho ti to vydržalo? Tuším sa dá aj dokúpiť batéria
5. jan 2020
Myslím, že rok
5. jan 2020

Hlavne nech to vysava oboma smermi ked tahas tam aj spat, lebo kupili to k nam do roboty upratovacke a vysava len ked tlacis a je to dost neprakticke ked tahas k sebe netahal...