icon

Baby prosim vas ako mate riesene vstavane skrine - ako uschovavarte v nich napr. timn vetrovky? Na polickach poskladane, alebo na vesiaku? Mate v satniku cisto len veci, lebo aj topanky? Viete mi napisat napriklad hlbku skrine a ake mate naprikad siroke policky? Riesim svoju vstavanu skrinu a netusimako si o naplanovat. Ďakujem ❤️

avatar

Ja mám bundy na stojaka - pokvackane, dávam si tam aj dlhé šaty. Vedľajšia skriňa je cela policova, mám tam topanky a tiež nejake iné veci uskladnené.
Hĺbka býva nejaký štandardný rozmer - tusim 60cm dávajú. Ale ak máte menší byt, určite sa nemusíte dať si menej hlbokú... lebo aj tak 2 rady veci (na hĺbku) sa Vám tam nezmestia. Na čo si určite dajte pozor- ak si chcete dať tyč na vesanie košieľ - ja som si to dala nízko od zeme a teraz sa mi váľaju po zemi, resp po spodku daného regálu (a to som to dômyselne premeriavala).. určite si to dajte o nejakých 5-10 cm vyššie, než by ste povedali že treba 😊
A nezabudnite ešte že pánske košele sú ešte dlhšie než vaše. Potom ďalšie Police na rifle, svetre - na výšku stačí 30 cm (nedávajte si zbytočne vysoké).. radšej viac políc, ako väčšie na výšku.. je to prehľadnejšie,, a príliš vysoké kominiky by boli nestabilne. Ale navrchu mám aj vyššie Police- 40cm, no tam dávam nejake zbytočnosti (balíky veci po deťoch, paplony..)..
a určite odporúčam mat sufliky, trebárs na nejake drobne veci (bielizeň, veci pre babo..)- navyšuje to cenu, ale oplatí sa to.
Toľko naša skúsenosť 🙂
Dobre naplánujte 🙂

Odpovedz
22. sep 2018
avatar

Ja mam bundy zavesene aj so satami aj s bluzkami. Mame jednu velku v spalni, hlbku netusim, ale vojdu veci na ramienku v pohode. Kazdy mame aj 3 sufliky a nad nimi policky, na ktajoch miesto na zavesenie. Hore mame policu po celej dlzke izby, cca 3 m to moze byt. Potom mame taku podobnu v hale (4 posuvne dvere), len toto su vlastne 2 skrine, 1 uzsia s polickami, tam davam skatule s topankami (chlapci dedia nieco, tak odkladam) a druha polka uzsej skrine sluzi na vselico - skatule s naradim napriklad, kosik na sitie. Sirsia skrina ma tyc na zavesenie a hore police. Tam skladujem oblecenie vo vakuovych vreciach pre deti a tam maju aj zavesene bundy plus mladsi tam ma v 1 polke zavesene take latkove policky, tam ma saty, kym neporiesime aj jemu skrinu.

Odpovedz
22. sep 2018
avatar

My máme trojdverovu..v ľavo a v pravo samé poličky....v strede dve tyčky na vesanie..v pohode zavesim bundu,kabát...župan .. 😉

Odpovedz
22. sep 2018
avatar

Keď odkladam vetrovky po zime tak dávam na policky. Pocas nosenia visia.
Hĺbku skrine si daj min 60 kvôli vesiakom. Ak dáš užšiu skriňu, musíš si dať takú vytahovaciu tyč do vonku . Skús si pozrieť stránku ikei, tam sú dobre inšpirácie na vnutro vstavanej skrine

Odpovedz
22. sep 2018
avatar

Ja uskladnujem na samom spodku kufre a do tych davam zimne veci bundy mikiny hrubsie svetre ciapky saly cize vsetko

Odpovedz
22. sep 2018
avatar
misosa
autor

@zk_kazetka ďakujem super rady 🔝
@majka99999
@zubrienka87
@seginiatko
@lenkags

Ďakujem vám 😘 no my s mužom budeme mať vlastný šatnik - taky kde sa take posudne dvere otvoria (teda tak by som to chcela) a deti budu mat kazde vladtnu skrinu v izbach. Takze miesta bude ajajaaaj na veci. Uz nechcem vidiet po 7mich rokoch ziadne vakuove vrece. Teraz nic ine nerobim, len kazde 3-4mesiace sa se*iem s vakuovymi vrecami a prehadzujem skrine... do chodby nam tiez pojde vstavana, pretote v zime nechcem aby sa bundy nosili spat do izieb a potom zas ked sa niekde pojde mzsi mat clovek na hlave nezabudnut zibrat vetrovku z izby.. samozrejme po zime pojdu do izieb vetrovky - rozmyslala som nad nejakou polickou vysoko, kde im ich odlozim do dalsiej zimy a nebudu mi musiet prechadzat rukami kazdy den mimo sezony.....

Odpovedz
22. sep 2018
avatar

Nám sa najviac osvedčilo vesanie na vešiaky. Deti si lahko nájdu, co si chcú obliecť. V komode, kde su sukne, nohavice, ponozky, pančuchy je vzdy ako po výbuchu.

Odpovedz
22. sep 2018