Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  seginiatko
  24. mar 2017    Čítané 51x

  Žabkové zoznámenie s Bupi

  Keď som sa zapojila do súťaže o testovanie s Bupi, bola som PN. Nástupom opäť do práce som na to úplne zabudla, až kým mi počas jarných prázdnin neprišla správa, že ma vybrali do testovania.

  Nechcela som tomu veriť, keďže som nikdy nič ešte nevyhrala. Do tohto testovania som sa zapojila najmä preto, lebo dcérka (6r) zbožňuje všetky mydielka od výmyslu sveta. Zakaždým, keď sme v obchode alebo kdekoľvek, kde sa dá mydlo kúpiť, músime vždy aspoň jedno kúpiť / na remeselných trhoch aj viac 🙂 /

  Pri otváraní balíčka sa dcérka veľmi potešila všetkému, čo sme dostali - Tekuté mydlo, tuhé mydlo, Vlhčený toaletný papier, mydelnička, plyšová hračka a darčeková taška - no najviac sa potešila plyšovej hračke Žabke a mydelničke v tvare žabky.

  Mydelničku s tuhým mydlom a tekuté mydlo si hneď uložila na umývadlo. 

  Mydielko žabku sme používali najmenej, keďže dcérke sa tak páči tvar žabky, že ho nechce ani používať, aby sa nezničilo 🙂 Samozrejme som si občas s mydlom ruky umyla, aby som vedela ohodnotiť toto krásne zelené žabkové mydielko. Je jemné na dotyk, má jemnučkú vôňu a je vhodné si myslím aj ako malý darček. 

  Tekuté mydlo ma sladkastú vôňu štýlu Tuti Fruti, avšak nie je nejaká silne prenikavá. Ako sa vraví - na zjedenie 😀 Mydlo je číre, konzistencia dobrá - ani riedka ani veľmi tuhá. Dokonca je výborné na rýchle pranie v rukách, dcérka bola nadšená vôňou prádla a dobre aj penilo. 

  Čo sa týka vysušovania pokožky po oboch mydielkach, tak takéto niečo som vôbec nezaregistrovala.

  Vlhký toaletný papier veľmi uspel u našej dcérky. Veľkosť jedného papiera je tak akurát, dobre sa vyberá z obalu, má dobrú tuhosť a u mňa veľké plus bolo to, že sa nenaťahuje ako poniektoré vlhké utierky. Je pevný, drží tvar, nie je tenučký a ani veľmi mokrý - netreba po ňom utierať riťku suchým toaletným papierom. Potešilo ma najmä to, že je splachovateľný, i keď je tam upozornenie, že maximálne 3 ks naraz. Zatiaľ sa nám ale nestalo, že by bolo potrtebné viac kusov jedno utretie / často stačili len 2 ks/.

  Svoje miesto si vyslúžila aj plyšová žabka 🙂 

  S Bupi sme ozaj spokojní, myslím, že sa popozeráme aj po iných výrobkoch od Bupi. 

  Ďakujeme, že sme sa mohli zúčastniť testovania s Bupi s Modrým koníkom.