Nadpis článku
Obrovske bolesti
zdravim, chcela by som sa opytat ci niekto nema podobnu skusenost. z nicoho nic som sa rano pred 3 dnami zobudila s velkou bolestou krizov, ako keby ma seklo, no po polhodine prišli teploty. na ďalší deň som začala extrémne hnačkovať, zvracať, horúčky vyše 40 a bolesti z krížov mi vyskakujú až do podbruška. crp som mala 220, leukocyty som vysoké nemala a slepé črevo to vraj nie je. pri cikaní nemám žiadne problémy. menzes mi mešká týždeň, ale robili mi aj usg. nechápem čo mi je a nevedia to ani doktori (mam 17)
Odporúčame
Ked ti meska menzes, aj napriek veku, nemozes byť tehotna? Mohlo by ist napr o mimomaternicove tehotenstvo, inak napriklad sa takto prejavuje aj zapal obliciek aj vseliake ine zapalove ochorenia v brusnej oblasti.,..
Tak s týmto si asi hospitalizovana,nie.Urcite sa niečo ukáže.
Oblicky
pankreas moze byt, tam vystreluje do chrbtice, aj hnacka ci grcanie. mozno si si pozdrazdila?
a teda ides to asi riesit dalej ci?
ale zase mas 17 no...hm teraz citam
je to zapal oblicky nakoniec, dufam to dobre dopadne
@mkubaskova no to je ten ''lepsi pripad'' 🍀


Kolegyňa mala podobne príznaky a bol to pankreas, ale jej sa bolesti stupňovali